Responsive image
KURUMSAL
Bof Hotels Business olarak İstanbul’un merkezinde, Anadolu Yakası’nın tam kalbindeki yeni evinizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Konfor ve estetiğin mükemmel birleşiminden ilham alan özel konseptimiz, iş ya da gezi amaçlı seyahatlerinizde İstanbul otel arayışlarınızı sona erdirecek.

Ruhunuzu Dinlendirin...

İş hayatının yoğun temposundan arınmak ve ertesi güne tamamen yenilenmiş başlamak için sizi Bof Hotel Business merkezimize bekliyoruz. Geleneksel Türk hamamı, buhar odaları, spa merkezlerinde, günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Yenilikçi bir anlayışla tasarlanan Bof Hotels Business her anınızı yeni bir tecrübeye dönüşüyor. Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini menüsünde bulunduran restaurantımız sadece Ataşehir ve Ümraniye otel konaklamalarınızda değil günün her anında kusursuz bir hizmet deneyimi yaşatıyor.

Kusursuz Organizasyonlarla Tanışın...

Ümraniye’de yer alan Bof Hotels Business, farklı boyut ve özelliklerdeki toplantı salonları sayesinde misafirlerinizi prestijli bir şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor. Teknolojik ekipmanlarla donatılan şık toplantı salonlarımızda etkileyici sunumlar yapmak artık çok daha kolay.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım